Biżuteria

Prezent na rocznicę ślubu

Dzień ślubu to jeden ze szczególniejszych, o ile nie najszczególniejszy dzień w życiu człowieka. Poprzedzające go przygotowania wyciskają z młodych siódme poty, a ilość decyzji do podjęcia niejednokrotnie przerasta nawet świadków. Na szczęście wszystkie nerwy i starania zostają wynagrodzone podczas ceremonii. Wzruszenie i wdzięczność, które towarzyszą nowożeńcom w tym dniu są nie do opisania. Chociaż chcielibyśmy, by ten dzień trwał wiecznie, rzeczywistość ma inne plany. Czas mija nieubłaganie i nim się obejrzymy nadchodzi rocznica. Ten niesamowity moment wzbudza refleksję. W końcu minął pierwszy rok, odkąd zostaliście małżeństwem. Odtwórzcie nagranie ze swojego wesela i przeżyjcie tę podniosłą ceremonię jeszcze raz. Cudownym prezentem, który podarujecie sobie nawzajem może być ubranie stylizacji ślubnych. Chociaż brzmi to banalnie, zobaczenie drugiej połówki w sukni ślubnej wyciska z wielu panów łzy wzruszenia. 

Grawerunek jako prezent rocznicowy

Zakup obrączek wiąże się z wieloma dylematami. Oprócz samego modelu pierścionków, należy rozważyć wykonanie grawerunku. To on okazuje się być problematyczny dla przyszłych małżonków. Brak pomysłu na odpowiedni napis sprawia, że duża część rezygnuje z tej możliwości. Jest to mądre posunięcie, ponieważ umieszczenie czegoś, co nie do końca was przekonuje na tak znaczącej biżuterii, mija się z celem. Dlatego większość par decyduje się na dodanie grawerunku do swoich obrączek ślubnych w ramach prezentu rocznicowego. Po spędzonych razem 365 dniach w roli małżonków, doskonale wiecie jaka sentencja najlepiej opisuje waszą relację. Nie sposób zaprzeczyć, że jest to idealny moment. 

Sesja rocznicowa

Nie każdy z nas lubi zdjęcia, chociaż są one przepiękną pamiątką. Sesja narzeczeńska, na której główną rolę odgrywa bajeczny pierścionek zaręczynowy, w przyszłości pozwala na powrócenie do tych beztroskich i radosnych dni w waszym związku. Sesja ślubna to z kolei powrót do wyjątkowego momentu, w którym wasze drogi życiowe zostały połączone. Warto sprezentować sobie także sesję rocznicową, ponieważ to ona uchwyci szczęście, które gości w waszych sercach rok po ślubie. Będziecie do niej wracać z wielką przyjemnością.